PROČ CESTUJEME

„Necestujeme abychom utekli od našeho života, cestujeme aby nám neutekl život.,,


My dva, Terka (23) a Petr (26), jsme nevyléčitelní blázni, dobrodruzi a snílci. No a taky romantici, samozřejmě. Milujeme západy slunce, vítr ve vlasech a slanou vodu, dobrodružství a jídlo. A i přesto, že nyní žijeme běžný (možná nudný?) život v Praze, máme za sebou už nespočet cest a na další, ještě lepší, se chystáme! Proto jsme se rozhodli začít psát cestovatelský blog, který přesně popisuje to, co jsme cítili před a po cestování. Předtím jsme se cítili tak nějak prázdní, nenaplnění. Jednoho dne, jsme se rozhodli, že svět nabízí tolik nádherných možností, které potřebujeme vyzkoušet, že jsme se sebrali…A TAK JSME CESTOVALI!

Nikdy jsme totiž nechtěli prožít celý život na jednom místě. Oba nás spojuje láska k cestování, poznávání nových destinací a lidí, touha po dobrodružství a pocit svobody. Milujeme žít okamžikem a to, co na svých cestách vidíme a objevujeme, si vždy vezeme s sebou jako tu nejcennější vzpomínku a krásnou památku. Protože víme, že jediné, co můžeme změnit, je budoucnost, rozhodujeme se teď, v okamžiku. Proto nám ke štěstí stačí dobré jídlo, moře, palmy, a užívání si jeden druhého.

Tenhle citát nahoře je přesný. Uvědomujeme si, že život je příliš krátký na to, aby byl člověk na jednom místě celý život a vše mu uteklo. Náš život, jak ho chceme žít, je plný poznání, nových cest a zážitků, které s našimi milými čtenáři chceme neustále sdílet. Těšíme se na vaše příběhy, tipy kam zase vyrazit či jen na milé pozdravy z vašich úžasných cest na info@atakjsmecestovali.cz

Děkujeme za vaši podporu a těšíme se, kde se potkáme příště!

T+P ♥

Napsat komentář